Strona Główna Agrikom arrow WYSTAWY I PREZENTACJE
Gościmy aktualnie:
We have 5 guests online
WYSTAWY I PREZENTACJE

Nasza pierwsza wystawa miała miejsce 25-26 kwietnia 2009, były to XVII Targi Rolne AGROTECHNIKA 2009 w Bratoszewicach.  

Już po raz siedemnasty w Bratoszewicach miała miejsce impreza targowo-wystawiennicza Agrotechnika 2009. Sobota i niedziela (25-26 kwietnia) należały do ponad 150 wystawców i około 15.000 osób odwiedzających naszą imprezę. Znakomita pogoda podczas dwóch dni pozwoliła wystawcom na prezentację swoich towarów, zwiedzającym na nieskrępowane ich podziwianie, a handlowcom i właścicielom firm na zawieranie intratnych kontraktów.

Oferta wystawiennicza firm uczestniczących w targach była imponująca. Począwszy od drobnych elementów wyposażenia budynków inwentarskich poprzez ekologiczne kotły centralnego ogrzewania, kominki, kolektory słoneczne, pasze pełnoporcjowe i premiksy dla zwierząt, nawozy, nasiona, maszyny rolnicze i ciągniki, samochody osobowe i dostawcze, a skończywszy na ogromnych kombajnach zbożowych i ciągnikach dużej mocy.

 

Dziękujemy serdecznie wszystkim odwiedzającym targi oraz nasze stoisko. Miło nam było z Państwem porozmawiać. Mamy nadzieję na kolejne spotkania na następnych imprezach tego typu na terenie całego kraju.
Copyright (C) AGRIKOM 2008