Strona Główna Agrikom arrow OPRYSKIWACZE POLOWE
Gościmy aktualnie:
We have 7 guests online
OPRYSKIWACZE POLOWE CIĄGANE

Opryskiwacze z serii PELIKAN to profesjonalna konstrukcja, w której użyto podzespołów TeeJet - USA, (oprawy rozpylaczy oraz rozpylacze), BARGAM (belki opryskowe oraz rękaw powietrzny), ARAG (filtry, zawory i elektrozawory, komputer sterujący BRAVO 300), UDOR, (pompy), VERZELESSI (zbiorniki). MULLER (komputery).

Opryskiwacze z serii PELIKAN są proste w obsłudze i niezawodne w działaniu. Swoimi walorami użytkowymi potrafią zadowolić najbardziej wymagających klientów oraz sprostać najtrudniejszym warunkom pracy.

 

PELIKAN VENTO
Jest wyposażony w belkę opryskową z pełną hydrauliką oraz rękaw powietrzny. Rękaw powietrzny posiada wentylator napędzany silnikiem hydraulicznym, zasilanym z odrębnej pompy hydraulicznej z regulacją obrotów, mechaniczną lub elektryczną, chłodnicę olejową, oraz zbiornik z filtrami co zapewnia długotrwałą i niezawodną pracę układu. Szerokości belki opryskowej z rękawem powietrznym: 15, 16, 18, 20, 21, 24 m.

Opryskiwacz Pelikan Vento Multisystem 1500 z belką składaną hydraulicznie, przeznaczony do oprysków pasowych z pomocniczym strumieniem powietrza.

 

 

PELIKAN HYDRAULIK
Jest wyposażony w belkę opryskową produkcji polskiej lub włoskiej składaną dwoma lub czterema siłownikami, podnoszoną hydraulicznie oraz samopoziomowanie z hydraulicznym dopasowaniem do skłonów i hydrauliczną blokadą samopoziomowania umożliwiającą oprysk przy złożonej połówce lub ćwiartce belki. Szerokości belek hydraulicznych to: 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 24 i 27 m.

PELIKAN STANDARD 2000/18
Opryskiwacze PELIKAN STANDARD są wyposażone w belkę opryskową z samopoziomowaniem, podnoszoną hydraulicznie i składaną ręcznie produkcji polskiej o szerokości: 12, 14, 15, 16, 18 i włoskiej 20 m.

Copyright (C) AGRIKOM 2008