Strona Główna Agrikom arrow KOSIARKI DO KOSZENIA POBOCZY
Gościmy aktualnie:
We have 6 guests online
Kosiarki do poboczy

ZANON -  kosiarki do poboczy z bocznym wysięgiem.


 

Rozdrabniacz brzegowy (kosiarka brzegowa) pozwala na rozdrabnianie (młócenie) oraz przycinanie m.in. trawy, słomy, kukurydzy, tytoniu, buraków, gałęzi w sadach, poboczy dróg itd..

Szeroki wybór rozdrabniaczy pozwala na wybranie odpowiedniego do wykonywania określonych zadań np.: typowo koszące rozdrabniacze do trawy lub rozdrabniające gałęzie drzew owocowych (jabłoni, oliwek, krzewów itp. )

Rozdrabniacze (kosiarko rozdrabniacze) do poboczy grupy ZANON posiadają bardzo wytrzymałą konstrukcję, komputerowo wyważane duże rotory, które są montowane w doskonale zabezpieczonych samoregulujących się łożyskach a te z kolei gwarantują niezmienną w czasie stabilność, wytrzymałość i niezawodność konstrukcji.

 

 

TMH wielozadaniowy kosiarko rozdrabniacz brzegowy

Model TMH jest brzegowym kosiarko rozdrabniaczem stosowanym głownie do utrzymania poboczy oraz tam gdzie jest potrzebna zmiana kąta maszyny w stosunku do ciągnika. Osiąga szerokość roboczą do 225cm oraz potrzebuje mocy ciągnika od 90 – 150 KM.

Kliknij tutaj, aby otworzyć video dla tego modelu.

TMC wielozadaniowy kosiarko rozdrabniacz brzegowy

Nowy TMC to maszyna wielozadaniowa przeznaczona do koszenia i rozdrabniania terenów brzegowych rowów, poboczy. Maszyna ta może być swobodnie transportowana w pozycji pionowej, może także być przesuwana bocznie oraz ustawiana pod dowolnym kątem w stosunku do ciągnika, tak aby dopasować ją do terenu jaki chcemy zmulczować. Może także pracować w pozycji pionowej np. Przy przycinaniu żywopłotów lub podobnych zastosowań, z możliwością także wtedy przesuwu bocznego.

 

TMO wielozadaniowy kosiarko rozdrabniacz brzegowy

Nowy TMO to przemysłowa wielozadaniowa maszyna brzegowa zaprojektowana specjalnie do transportu drogowego. Osiąga szerokości robocze do 170 cm oraz zapotrzebowanie mocy to ok. 50 - 60 KM

 

Kliknij tutaj, aby otworzyć video dla tego modelu.

 

style=#39;http://www.agrikom.pl/www/rozdrabniacze/tmo.htm
Copyright (C) AGRIKOM 2008