Strona Główna Agrikom arrow NASZA BAZA PRODUCENTÓW
Gościmy aktualnie:
We have 4 guests online
REPREZENTANT NASTĘPUJĄCYCH PRODUCENTÓW

Oferujemy Państwu produkty następujących producentów:

 

FARMTRAC TRACTORS EUROPE Sp. z o.o. została założona w czerwcu 2000 dla rozwoju, produkcji oraz sprzedaży ciągników rolniczych w Europie. 


Rozpoczynając działalność ze skromną liczbą 10 pracowników w 2000 roku, dziś spółka zatrudnia 100 profesjonalnych pracowników oraz posiada sieć dealerską składającą się z 60 punktów sprzedaży w Polsce i 10 w innych krajach europejskich.

Głównym zadaniem firmy jest produkcja ciągników rolniczych dostosowanych do potrzeb rynku europejskiego oraz spełniających wymogi ustanowione w tych krajach. Dlatego też firma posiada wydział badania i rozwoju produktu, składający się z wysoko wykwalifikowanej kadry inżynierskiej firmy Escorts Ltd oraz znanych, polskich producentów ciągników rolniczych. Wiedza obu grup doświadczonych specjalistów, znających wymagania konstrukcyjne i eksploatacyjne ciągników rolniczych pracujących w całkowicie odmiennych warunkach klimatycznych, ma olbrzymi wpływ na przygotowanie produktów w wersji dostosownej do wymogów klienta, niezależnie od miejsca ich eksploatacji. Nasze ciągniki sprzedawane są zarówno do "zimnej" Estonii jak i do "gorącej" Ghany, "równinnej" Belgii, "pagórkowatej" Irlandii oraz "górzystych regionów "Włoch, Słowacji, Słowenii.

 Firma "BURY" Maszyny Rolnicze powstała w sierpniu 1991 roku, w niewielkiej miejscowości Urbańszczyzna koło Łowicza, jej założycielem i właścicielem jest Pan Wojciech Bury. 

 

   W pierwszych latach swej działalności firma BURY Maszyny Rolnicze produkowała tylko opryskiwacze zawieszane o pojemności 300 i 400 litrów. Dwa lata później, w 1993 roku, została uruchomiona produkcja pomp do tych opryskiwaczy. Od roku 1995, od zakupu zakładu po byłym POM Kutno, (tutaj obecnie mieści się biuro handlowe oraz główny zakład produkcyjny), nastąpił szybki rozwój firmy, powstały nowe maszyny, takie jak: agregat do upraw przedsiewnych, brona talerzowa, opryskiwacze polowe przyczepiane oraz pierwsze opryskiwacze sadownicze.

Copyright (C) AGRIKOM 2008