Strona Główna Agrikom arrow PŁUGI OBRACALNE
Gościmy aktualnie:
We have 4 guests online
PŁUGI OBRACALNE

 

Oferujemy Państwu również pługi obracalne do orki marki MORO ARATRI.

 

 

 

 

moro aratri

 

 

 

P³ug Moro Aratri obracalny

 

 

Marka znana i doceniana na całym świecie MORO ARATRI srl. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości  Fontanelle prowincji Włoch Bergamo. W służbie rolnictwa od ponad 40 lat firma Moro Aratri produkuje maszyny rolnicze, specjalizacja firmy to obracalne pługi do orki. Najnowocześniejsza technologia oraz projektowanie CAD mają  tutaj zastosowanie do wszystkich procesów produkcyjnych. Ponadto wszystkie niezbędne procesy wykonywane są w obrębie firmy bez firm zewnętrznych.

 

Firma wyspecjalizowała się w produkcji tylko pługów obracalnych (obrotowych) począwszy od małych pługów , do ciągników o mocy ok. 50 KM do bardzo ciężkich wymagających, nawet 500 KM Obecnie na rynku włoskim jak i na całym świecie dostępna jest gama ok. 100 modeli pługów, co pozwala klientowi na doskonałe dobranie maszyny do własnych potrzeb i wymagań np. dla gleby piaszczystej, lekkiej, po glebę ciężka, zakamienioną, z szerokością roboczą skiby od 20 cm do 70 cm. Pługi dostępne są w wersjach ze stopniową regulacją szerokości roboczej jak i hydraulicznie zmienianą szerokością roboczą. Najmniejsza ilość korpusów wynosi 1 a największa 8.

 

 

Prosimy o wybranie interesujacego modelu pługa z rozwiniętego menu po lewej stronie. Po kliknięciu na nazwę pługa wyświetli się jego charakterystyka.

 

Copyright (C) AGRIKOM 2008