Strona Główna Agrikom arrow KOSIARKI DO GAŁĘZI
Gościmy aktualnie:
We have 3 guests online
KOSIARKI DO GAŁĘZI

ZANON Sadownicze kosiarki do gałęzi.


 

Rozdrabniacz pozwala na rozdrabnianie (młócenie) oraz przycinanie m.in. trawy, słomy, kukurydzy, tytoniu, buraków, gałęzi w sadach itd..

Szeroki wybór rozdrabniaczy pozwala na wybranie odpowiedniego do wykonywania określonych zadań np.: typowo koszące rozdrabniacze do trawy lub rozdrabniające gałęzie drzew owocowych (jabłoni, oliwek, krzewów itp. )

Rozdrabniacze i kosiarko rozdrabniacze sadownicze grupy ZANON posiadają bardzo wytrzymałą konstrukcję, komputerowo wyważane duże rotory, które są montowane w doskonale zabezpieczonych samoregulujących się łożyskach a te z kolei gwarantują niezmienną w czasie stabilność, wytrzymałość i niezawodność konstrukcji.

height=

TSM mały rozdrabniacz do trawy

Grupa Zanon proponuje te rozdrabniacze do profesjonalnego koszenia trawy, chwastów, resztek. Model może posiadać koła podporowe regulujące wysokość koszenia lub pozwalają one na niezależny transport maszyny. Posiada także regulowany napinacz pasków klinowych,  kompletny zaczep do podłączenia do ciągnika oraz przekładnie z wolnym kołem.

Kliknij tutaj, aby otworzyć video dla tego modelu.

TML lekki kosiarko-rozdrabniacz

TML to lekki kosiarko rozdrabniacz do trawy, resztek itp.. Maszyna pozwala na pracê na zboczach oraz płaskich terenach. Rozdrabniacz nie posiada przesuwu bocznego..

 

Kliknij tutaj, aby otworzyć video dla tego modelu.

TFX lekki kosiarko rozdrabniacz sadowniczy

Zanon stworzył model TFX  specjalnie do koszenia trawy, oraz rozdrabniania lekkich gałęzi, dla ciągników o mocy pomiędzy 30 a 50 KM. Ta maszyna rolnicza posiada w zależności od modelu 150 lub 170 cm szerokości roboczej

Kliknij tutaj, aby otworzyć video dla tego modelu.

TFZ średni kosiarko rozdrabniacz sadowniczy

TFZ jest rozdrabniaczem przeznaczonym do średnich traw oraz resztek i gałęzi , jest doskonałym kompromisem pomiędzy wagą maszyny (od 335 do 535 kg.) a szerokością roboczą (115 – 225 cm).

 

Kliknij tutaj, aby otworzyć video dla tego modelu.

UNI ciężki uniwersalny kosiarko rozdrabniacz sadowniczy

UNI  ciężki uniwersalny kosiarko rozdrabniacz przeznaczony do koszenia trawy, resztek i gałęzi  z maksymalną szerokością roboczą 230 cm jest maszyną przemysłową gwarantującą najlepszą wydajność i właściwości robocze. Zapotrzebowanie mocy pomiędzy 35 a 95 KM, w zależności od modelu.

Kliknij tutaj, aby otworzyć video dla tego modelu.

TMU kosiarko rozdrabniacz sadowniczy

Ten model rozdrabniacza TMU również przeznaczony do rozdrabniania i koszenia trawy, resztek pożniwnych i gałęzi charakteryzuje się bardzo mocną konstrukcją pozwalającą na pracę z dużą ilością traw lub gałęzi. (szerokość robocza 165 – 230 cm)

Kliknij tutaj, aby otworzyć video dla tego modelu.

TMS bardzo ciężki rozdrabniacz kosząco młócący.

Nowy model rozdrabniacza TMS jest bardzo ciężkim rozdrabniaczem do rozdrabniania i koszenia trawy, resztek pożniwnych i gałęzi ze szczególnym wskazaniem dla sadów oliwnych oraz cytrusowych. Seria tych maszyn gwarantuje znakomite optymalne właściwości robocze przez wiele lat jej użytkowania

 

TST Wielozadaniowy rozdrabniacz resztek pożniwnych

TST ten model jest wielozadaniowym rozdrabniaczem przeznaczonym dla rozdrabniania resztek pożniwnych, szczególnie łodyg kukurydzy, zbóż, soi, słomy oraz ogólnie warzyw. Stosowany też do oczyszczania ugorów oraz innych nie uprawianych terenów. Zapotrzebowanie mocy  pomiêdzy 60 i 120 KM oraz szerokościami roboczymi  230 do 310 cm.

Kliknij tutaj, aby otworzyć video dla tego modelu.

TRV odwracalny rozdrabniacz do sadu

TRV jest odwracalnym rozdrabniaczem z możliwością zamocowania z przodu lub tyłu ciągnika. Używany do rozdrabniania i koszenia trawników oraz rozdrabniania gałęzi. Idealny do zastosowań na terenach zielonych z bardzo dobrym rozdrobnieniem (mulczowanie). Maszyna  w standardzie posiada przesuw boczny, mechaniczny.

Kliknij tutaj, aby otworzyć video dla tego modelu.

TRP ciężki odwracalny rozdrabniacz

TRP ten ciężki odwracalny rozdrabniacz jest odpowiednią maszyną do pracy z dużą ilością trawy, gałęzi oraz innych pozostałości. Większe wymiary konstrukcyjne z możliwością otworzenia pokrywy w czasie pracy. Posiada wzmocniony dodatkowo rotor. Ciągniki  o mocy do 95KM są doskonałym rozwiązaniem dla szerokości roboczej osiągającej 230 cm

Kliknij tutaj, aby otworzyć video dla tego modelu.

TMH wielozadaniowy kosiarko rozdrabniacz brzegowy

Model TMH jest brzegowym kosiarko rozdrabniaczem stosowanym głownie do utrzymania poboczy oraz tam gdzie jest potrzebna zmiana kąta maszyny w stosunku do ciągnika. Osiąga szerokość roboczą do 225cm oraz potrzebuje mocy ciągnika od 90 – 150 KM.

Kliknij tutaj, aby otworzyć video dla tego modelu.

TMC wielozadaniowy kosiarko rozdrabniacz brzegowy

Nowy TMC to maszyna wielozadaniowa przeznaczona do koszenia i rozdrabniania terenów brzegowych rowów, poboczy. Maszyna ta może być swobodnie transportowana w pozycji pionowej, może także być przesuwana bocznie oraz ustawiana pod dowolnym kątem w stosunku do ciągnika, tak aby dopasować ją do terenu jaki chcemy zmulczować. Może także pracować w pozycji pionowej np. Przy przycinaniu żywopłotów lub podobnych zastosowań, z możliwością także wtedy przesuwu bocznego.

 

TMO wielozadaniowy kosiarko rozdrabniacz brzegowy

Nowy TMO to przemysłowa wielozadaniowa maszyna brzegowa zaprojektowana specjalnie do transportu drogowego. Osiąga szerokości robocze do 170 cm oraz zapotrzebowanie mocy to ok. 50 - 60 KM

 

Kliknij tutaj, aby otworzyć video dla tego modelu.

p align=center/span
Copyright (C) AGRIKOM 2008